Rozvrh

Rozvrh platný od 1.9.2023

Změny v rozvrhu vyhrazeny. Aktuální rozvrh najdete v rezervační systému.

Veškeré rezervace provádějte přes REZERVAČNÍ SYSTÉM https://cz.boofit.net/rehabfit

Informace k rezervačnímu systému: Návod 


Velký sál | Malý sál


Rozvrh pro velký sál

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

 

Rozvrh pro malý sál

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek


Všeobecné podmínky pro kurzy a lekce naleznete ZDE.

Informace k rozvrhu

KURZ: lekce vypsané jako “kurz” jsou koncipované jako 3-měsíční nebo pololetní (počet lekcí dle konkr. období, aktuální informace a ceny naleznete vždy v aktualitách). Na tyto lekce je nutné se přihlásit předem a rezervovat si tak místo. Platba kurzovného se hradí předem na celé období a omluvené zmeškané lekce je možné si v rámci zaplaceného období nahradit.
Výhodou kurzu je uzavřená skupina klientů, návaznost a posloupnost jednotlivých hodin a prostor pro individuální řešení problémů a tím i vyšší efektivita cvičení.
Nejedná se o vzdělávací kurz!

Ostatní lekce jsou formou “open class” – platba na jednorázový vstup nebo na permanentku. Z důvodu určité kapacity sálů je nutné si místo v dané lekci rezervovat předem, a to nejpozději do 12.00 daného dne.

 

Ceník lekcí naleznete v pravém menu

 

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Nabízíme také cvičení formou individuálních lekcí / kurzů. Lekce jsou přizpůsobeny individuálně každému klientovi, s ohledem na jeho cíle, přání, zdravotní stav aj.

Nabízíme: pilates, pilates pro těhotné či po porodu, SM-systém, kompenzační a rehabilitační cvičení pro děti i dospělé, kondiční trénink (pro sportovce, při redukci váhy, pro seniory, děti aj.).

Ceník individuálních lekcí naleznete zde.

 

GDPR – ochrana osobních údajů klientů REHABFIT, s.r.o.