Jak to u nás chodí

Vítáme Vás na fyzioterapii. Přečtěte si, prosím, pár informací, jak to u nás chodí.

 

Musím se objednat?
Na terapii je vhodné se objednat. Buď osobně, telefonicky a nebo e-mailem. Nejsnadnější a nejrychlejší je to po telefonu. Domluvíme se na termínu, který Vám bude nejvíce vyhovovat.
Pokud se nedovoláte, věnujeme se právě jinému klientovi. Zavoláme Vám zpět hned, jak to bude možné.

 

Jak si domluvit vhodný termín?
Budeme se snažit najít Vám termín, který Vám bude nejvíce vyhovovat. S klienty se domlouváme na dopoledních a odpoledních termínech, ale můžeme využít i časy během dne (např. v polední pauze) nebo večer.

 

Co Vás čeká při první návštěvě?
Hned na začátku se Vás budeme ptát, s jakým problémem k nám přicházíte, zda budeme řešit prevenci či se jedná o terapii Vašich obtíží.
Na základě vyšetření stanovíme rehabilitační plán, tedy osnovu, co Vás čeká, jak bude rehabilitace nadále probíhat a také, kolik Vás to bude stát.

 

Co potřebuji s sebou?
Prosíme, noste si s sebou na fyzioterapii ručník. Nic dalšího není potřeba, pokud ano, upozorní Vás na to fyzioterapeut při první návštěvě.

 

Potřebuji doporučení od lékaře?
U nás ne. Máte-li však např. lékařskou zprávu od praktického či odborného lékaře, popř. výsledky vyšetření (např. RTG, MR aj., lékařské zprávy po operaci atd.), budeme za ně rádi. Lékař provádí diagnózu a navrhuje léčbu, fyzioterapeut řeší terapii. Vždy vítáme spolupráci s lékaři a doufáme, že je tomu i naopak.

 

Jaká je cena za fyzioterapii?
Cena se odvíjí od délky terapie a provedených úkonech. Vše podrobně vypsáno naleznete v sekci Ceník.
Nejsme smluvním partnerem žádné zdravotní pojišťovny.
Platba za fyzioterapii je možná v hotovosti nebo převodem na účet. Máte-li zájem věnovat terapii jako dárek, můžete si vybrat z dárkových poukazů v různé cenové relaci. Poukaz Vám rádi dárkově zabalíme.

 

GDPR – informace o zpracování osobních údajů