Rezervační systém – informace, návod

Návod a informace i rezervačnímu systému

 1. Zaregistrujte se a vytvořte si účet. Bez registrace není možné se přihlašovat na lekce.
 2. Lekce jsou, stejně jako v rozvrhu, rozděleny do sálů (velký sál, malý sál).
 3. Vyberte si lekci a dejte “přihlásit se”. Pokud je lekce obsazená, nabídne vám místo náhradníka. V případě, že se na lekci uvolní místo, bude vám přiřazeno a přijde vám email s informací.
 4. 1 lekce = 1 kredit (vstup á 150.-)
 5. Kredity je možné zakoupit osobně na recepci (1 kredit = 150.-, 10 kreditů (permanentka) = 1200.-) nebo převodem na účet – v tomto případě je nutné informovat o platbě někoho z lektorů (Jana, Eva), kredity se nahrávají ručně (stačí poslat sms, že jste na účet poslali XY částku a kredity vám nahrajeme).
 6. V případě neúčasti je nutné se z lekce odhlásit – na konci řádku dané rezervace je “x”.
 7. V případě, že lekci zrušíte nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce, kredit se vám vrátí a můžete jej použít na další rezervace. Pokud lekci zrušíte později, kredit se již nevrací a lekce propadá – prosíme však, rušte své rezervace v každém případě. Někteří klienti čekají jako náhradníci nebo bydlí blízko a lekci stíhají i těsně před. Pozdě zrušené rezervace, resp. navrácení kreditů řešíme individuálně. Pokud toto nezneužíváte a stane se občas, kredit vám vrátíme a peníze vám nepropadnou. Děkujeme za ochotu a spolupráci.

Přihlašování na kurzy

 1. Některé lekce jsou formou uzavřených kurzů. Výpis kurzů najdete pod odkazem “Přihlašování na kurzy”.
 2. Vyberete si kurz a dáte přihlásit. Pro přihlášení do (celého) kurzu nepotřebujete žádný kredit!!!
 3. Po přihlášení do kurzu vám budou do vašeho účtu nahrány všechny lekce kurzu (cca 10-12, dle počtu týdnů). Vy to uvidíte jako jednotlivé řádky (dny daného kurzu) pod sebou. První řádek je vždy CELÝ kurz – ten nikdy nerušíte, nemažete, pokud nechcete odhlásit celý kurz!!! 
 4. Pokud potřebujete zrušit jednu lekci (konkrétní datum), rušíte vždy řádek s tímto datem! Za tuto omluvenou lekci vám bude přičten 1 kredit a ten můžete použít při rezervaci náhradní lekce (náhradu může vybrat kdokoli, dítě v jiné lekci pro děti nebo dospělý na lekci pro dospělé. 1 kredit = 1 jakákoli lekce).
 5. Prosíme, lekce v případě neúčasti omlouvejte, na vaše místo může přijít jiný klient v rámci náhrady. Děkujeme.
 6. Lekce prosím omlouvejte zavčas, nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce. Viz výše.
 7. Upozornění – viz bod 3: Lekce do kurzu nahráváme těsně před začátkem kurzu, nemějte tedy obavy, pokud je tam nenajdete ihned. Někdy také nahráváme např. jen 1 měsíc a zbytek později. Jde o administrátorskou záležitost (pro ulehčení naší práce), ne tedy o chybu, že byste něco udělali chybně. Důležité je, pokud ve vašem účtu (Moje rezervace) vidíte 1. řádek (např. Kurzy leden – březen pilates…).