Fit víkendy, pobyty u moře

CVIČENÍ U MOŘE – KRÉTA, STALIDA, hotel Christiana Beach***

Termín: 7. 6. – 17. 6. 2017

 

Destinace

Ostrov Kréta je největším řeckým ostrovem a právem je nazýván kolébkou civilizace. Zrodila se zde minojská civilizace a podle řeckých bájí se zde narodil i otec bohů a lidí Zeus.

Kréta nabízí krásné písečné i oblázkové pláže, křišťálově čisté moře, hornaté vnitrozemí a historická města a památky (palác Knossos v Heraklionu, městečko Rethymno či Chania, vykopávky minojského města Malia, soutěska Samaria v pohoří Dikté aj.).

 

Turistické středisko STALIDA  je živé turistické letovisko cca 35 km od hlavního města. Hlavní předností jsou krásné pláže se zlatým pískem a průzračně čistou vodou, které jsou vhodné pro rodiny s dětmi. V letovisku najdete restaurace, kavárny, bary, obchody se suvenýry aj.

V blízkosti se nachází vykopávky minojského města Malia.

 

Ubytování

Hotel Christiana Beach*** leží přimo u pláže a nachází se v klidnější části letoviska. Obchůdky, taverny aj. jsou v blízkosti hotelu, autobusová zastávka je vzdálena cca 300 m. Služby hotelu: restaurace, bar u bazénu, WI-FI u recepce zdarma, internet na recepci za poplatek, klimatizace individuálně na objednání. Lednice na pokoji, každý pokoj má balkon nebo terasu.

Ubytování je zajištěno ve 2-lůžkových pokojích nebo ve 2-lůžkových s možností přistýlky (doporučujeme spíše dětem).

 

Stravování

polopenze – snídaně a večeře formou bufetu

 

Doprava

Doprava letecky Brno – Kréta – Brno. Přepravu zajišťuje spol. Travel Service.

Ke každé letence náleží 1 zavazadlo o max. váze 15 kg a 1 příruční zavazadlo o max. váze 5 kg.

Cestovní doklady: K cestě do Řecka je možno použít cestovní pas i občanský průkaz se strojově čitelnými údaji. Od 26.6.2012 musí mít každé dítě vlastní cestovní doklad.

Předpokládaný čas odletu a příletu bude znám cca 6 týdnů před odletem, potvrzen bude cca týden před odletem

Přepravní podmínky, čas odletu a příletu a informace k pobytu budou přihlášeným klientům zaslány cca týden před odletem!

 

Cena – termín 7. 6. – 17. 6. 2017

15 890.-     dospělá osoba cvičící

8 500.-       dítě 2-12 let (ubytováno se 2 dospělými os.)

650.-             cena „infant“ – dítě 0-2 roky (bez nároku na služby)

Cena je konečná a zahrnuje: zpáteční letenku BRNO – KRÉTA – BRNO, transfer z letiště na místo pobytu a zpět, ubytování na příslušný počet nocí, polopenzi, spotřebu vody a energie, služby delegáta CK BRENNA, pojištění proti úpadku CK, DPH, letištní taxu a bezpečnostní taxu, handling fee a palivový příplatek, cvičební program 2x denně.

 

Přihláška

Pro přihlášení použijte online formulář (pro tento rok jsou přihlášky již uzavřeny).

Přihláška Vám bude nejpozději do 5 pracovních dní potvrzena a budou Vám zaslány pokyny k platbě. Každá osoba musí vyplnit svoji vlastní přihlášku.

 

Pojištění

V ceně zájezdu NENÍ zahrnuto pojištění léčebných výloh v zahraničí – toto pojištění je nutné sjednat individuálně.

 

Cvičební program

Cvičební program zajišťuje spol. FITKO JANA. Cvičí se vždy 2x denně, kombinují se dynamické i pomalé formy – aerobic, body styling, dance aerobic aj., funkční trénink, aqua aerobic (v moři i bazénu), pilates, power joga, fit joga, chi-toning, aj. Bereme s sebou také nordic walkingové hole a závěsy TRX.

Cvičí se vždy v ranních a odpoledních/večerních hodinách. Veškeré pomůcky jsou k dispozici (s sebou pouze vlastní podložku na cvičení – karimatka, jogamatka a obuv pro dynamické lekce).

 

Fakultativní výlety

V nabídce u delegáta CK, budeme se snažit zajistit kolektivní slevu.

 

Všeobecné a storno podmínky

Pro zájezd platí Všeobecné a storno podmínky CA Jana Sialini, které jsou k dispozici zde.