Příměstské letní tábory

Haló holky, haló kluci! Pestrý (nejen) sportovní program a spousta zábavy na vás čeká na letních táborech v REHABFITu. Vem s sebou kámoše a hurá k nám!

Tábor je vhodný pro děti ve věku 4-12 let.

 

Termíny:
9. 7. – 13. 7. 2018 – obsazeno
16. 7. – 20. 7.  2018 – obsazeno
6. 8. – 10. 8. 2018 – sportovní tábor s angličtinou – obsazeno

 

Program tábora

Tábory jsou sportovně laděné – chtěli bychom, aby si děti vyzkoušeli nejrůznější letní sporty – beach volejbal, míčovky, atletiku, tenis, fotbal, orientační běh. Pokud bude teplo, vyrazíme k vodě a vyzkoušíme jízdu na paddleboardech (prkno podobné surfu s pádlem) a vykoupeme se. Děti si zacvičí také jógu nebo s nožkami. Větší děti pojedou na výlet na kolech. Co neumíme sami, na to máme trenéry 🙂 

Během dne bude čas také na výtvarku a tvoření – opět si vyrobíme něco hezkého na památku 🙂

Termín 6. – 10. 8. je s angličtinou – naučíme se anglické básničky a písničky, hry související se sportem atd. Děti budou rozděleny do skupinek dle věku a znalostí. Angličtinu povede naše kolegyně Romana Sittová, lektorka s více jak 20-ti letou učitelskou praxí.

 

Harmonogram dne

7:30 – 8:40 h. příchod dětí (po domluvě možné i dříve)
9:00 – 12:00 dopolední program
cca 12 h. oběd a polední pauza
od 13 h. odpolední program
16:00 – 17:00 vyzvedávání dětí (po domluvě možné i později)

 

Stravování

Pro děti je zajištěn oběd a odpolední svačina. Obědy připravuje restaurace KamJinam (strava bude připravena s ohledem na věk dětí, diety aj. stravovací omezení jsme schopni zajistit), odpolední svačinu zajišťujeme my. Dopolední svačinu si děti donesou z domu.
Pitný režim je zajištěn po celý den (voda, ovocné sirupy, čaj).

 

Cena

cena základní 2 500.-
sourozenec 2 100.-

V ceně je zahrnuto: celodenní program, oběd a odpolední svačina, pitný režim po celý den, nájem za sportoviště, potřeby pro výtvarku, odměny

 

PŘIHLÁŠKA NA TÁBOR

 

Kdo se o děti postará?

Holky z REHABFITu 🙂 Jana, Eva, Bára, Ivett a další naši kolegové a pomocníci.

 

Součástí nabídky jsou Všeobecné a storno podmínky a také List účastníka (bude zaslán přihlášeným na mail), který rodiče vyplní a odevzdají 1. den tábora.