Fit víkend v Moravském krasu

mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 08.11.2019 - 10.11.2019
Celý den

Kategorie ne Kategorie


FIT VÍKEND – CVIČENÍ A RELAX V MORAVSKÉM KRASU

HOTEL KRAS****, Jedovnice

Termín: 8.11. – 10.11. 2019

 

Ubytování

Hotel Kras**** najdete na břehu rybníka Olšovec v Jedovnicích. Nabízí ubytování v jedno- až čtyřlůžkových pokojích s výhledem na rybník Olšovec. Některé pokoje mají terasu či balkon, všechny pokoje pak mají koupelnu s WC, fén, lednici, televizi a WI-FI připojení.

Součástí hotelu je wellness. Hosté mohou zdarma využít hotelový bazén s teplotou 30 st. C, vířivku a saunu.

 

Stravování

V ceně pobytu je zahrnuta polopenze. Snídaně jsou formou švédského stolu, večeře výběr z menu (menu bude zasláno přihlášeným klientům na mail). Jídlo máme vyzkoušené a je opravdu výborné 🙂

Oběd není v ceně pobytu. Je možné si jej doobjednat přímo v hotelové restauraci, popř. můžeme zajít kamkoli v Jedovnicích.

 

Program

Program bude pestrý a rozmanitý 🙂 

Těšit se můžete na pilates, jogu, body in balance, kruháček, aqua aerobic, protáhneme také fascie (pilates fascie, míčkování a ježkování) a procvičíme chodidla (footwork). V případě zájmu dáme hodinu relaxace a automasáží. V případě hezkého počasí vezmeme hole a vyzkoušíme nordic walking. A když bude škaredě, vyzkoušíme cukrárnu 🙂

S sebou: podložku na cvičení, pevnou obuv (kruháč), lahev s vodou a ručník, jednodílné plavky (doporučujeme) na aqua aerobic, kdo má, tak vlastní NW hole.

Doprovodný program: masáže, pedikúra

 

Cena

2 300.- (cena za ubytování a stravu, hradí se hotelu)
700.- (cena za cvičební program)

 

Přihlášky

Přihlásit se můžete na mailu eva@rehabfit.cz nebo jana@rehabfit.cz (uveďte jméno, mail a tel. na vás, připište, s kým chcete být ubytování) nebo osobně v hodinách. 

Těšíme se na vás!!! Eva a Jana