Jemná joga – pondělí 19:30 h.

Milí klienti,

zveme Vás na novou lekci s naší novou kolegyní a lektorkou Zuzkou. Lekce “Jemná joga” je každé pondělí v čase 19:30 – 20:45 hod. Rezervace na tel. 724 912 970. Více informací o lekci i lektorce naleznete níže.

Přijďte vyzkoušet!!!

Jemná joga
Lekce vedené v klidnějším tempu jsou vhodné pro všechny úrovně pokročilosti, vítány jsou i těhotné ženy.  Začneme jemným protažením těla, uvědoměním si dechu a nastavením  plného jogového dechu. Zahřejeme tělo při pozdravech slunci, přes které se přeneseme k jednotlivým ásanam ve stoje, v sedě a vleže. Všechny pozice zaujmeme vždy s respektem ke svému tělu. Cílem je naučit se vnímat dech a pohyb jako jeden funkční celek, protáhnout a zrelaxovat tělo a odejít s úsměvem na tváři.

Zuzka – lektorka
Zuzka se aktivně věnuje józe již více než 6 let. Je absolventkou Power Yoga Akademie Vaška Krejčíka se zaměřením na power jógu, dále si ráda rozšiřuje obzory v oblastech jógy pro těhotné, yinové jógy nebo ashtanga jógy. Ve svých lekcích chce kromě správného provedení pozic předat radost z pohybu, nadšení pro jógu a je ráda, když účastnice a účastníci odchází spokojení a s úsměvem.