Uzavření fitcentra

LEKCE ZRUŠENY, FYZIO JEDE!

Milí sportovní přátelé!
Naše centrum zůstává pro skupinové lekce i nadále uzavřené. Využijme tento čas pro sebe a svou rodinu. Přečtěme si knihu, zahrajme si deskovky 😉 a vyražme do přírody!
My zkusíme vymyslet, jak se k vám dostat 🙂 Třeba pomocí online lekcí 🙂 Věřím, že tuto technickou záležitost zvládneme a můžete se na nás těšit ve vašem obýváku 😀
Kdo byste se s námi chtěl potkat venku, zkusíme zrealizovat i outdoor lekce. Např. U Křivé borovice či v okolí žebětínského rybníka hravě zvládneme kruháček, interval trénink nebo třeba vycházku s nordic walking holemi. Nechceme v žádném případě obcházet nařízení vlády, které v plné míře schvalujeme, myslíme si však, že pohyb na čerstvém vzduchu v malé skupině lidí, kteří se znají, bude jen ku prospěchu nám všem.
Sledujte náš fb a web, kde vždy budou aktuální informace.

PROVOZ FYZIO ORDINACÍ ZŮSTÁVÁ I NADÁLE V PROVOZU. Budete-li mít jakýkoli akutní problém, rádi vás ošetříme. Prosíme, při příchodu si umyjte ruce. Na recepci i v každé ordinaci je k dispozici desinfekce. Přineste si vlastní ručník. Nebudete-li se cítit, svoji rezervaci zrušte.

Budeme se na vás těšit!!! Jana, Eva a lektoři REHABFITu ❤