Cvičení u moře 2018 / ŘECKO

Cvičení u moře – Řecko, Kamena Vourla

Termín: 5. 6. – 15. 6. 2018

 

Destinace, ubytování

Městečko Kamena Vourla se nachází v zálivu Maliakos, cca 160 km od Athén. Pro Čechy zatím spíše neznámé místo, pro Řeky je však oblíbeným letoviskem, a to zejména díky své poloze – nad letoviskem se nachází pohoří Knimida, které tvoří krásnou kulisu a z něhož také vytékají léčivé termální prameny. Pláže jsou zde široké a táhnou se podél celého pobřeží.
Podél celého letoviska se táhne hlavní třída lemovaná obchůdky, bary, restauracemi a tavernami. V přístavu je možné si půjčit motorovou loďku a vydat se na blízké ostrůvky.
Kamena Vourla leží také v blízkosti turisticky atraktivních míst – 160 km od Athén, 30 km od Thermopyl, kde se před více jak 2500 lety odehrála slavná bitva mezi Řeky a Peršany, 110 km od Delf (starověká věštírna). Snadno dostupný je blízký ostrov Skiathos a Skopelos a souostroví Lichadonisia, kterému se přezdívá “řecké Seychely”.

Hotel Sissy *** se nachází na okraji letoviska, cca 400 m od jeho centra. Leží přímo u pláže v krásné a udržované zahradě. Pláž je oblázková (směrem do centra se mění v písečnou) s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis je zdarma. Pláž navazuje na hotelovou zahradu stíněnou stromy a palmami.
Vybavení hotelu: velký bazén, ping pong, WI-FI zdarma u recepce
Pokoje jsou 2-3 lůžkové, všechny mají výhled na moře a také klimatizaci, která je zdarma. Vlastní sociální zařízení, mini lednice a balkon se zahradním nábytkem.

V přízemí je restaurace s venkovní terasou s výhledem na moře.

 

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu. 

 

Doprava

Letecky Praha – Athény – Brno
Odlet z Prahy je zajištěn let. společností AEGEAN AIRLINE – let je vč. palubního cateringu 🙂 Do Prahy je pro celou skupinu objednán svoz, autobus bude v Brně přistaven pravděpodobně k hotelu Grand. Váhový limit pro zavazadla je 23 kg + 8 kg příruční zavazadlo. V Řecku transfer Athény – Kamena Vourla.
Cesta zpět do ČR: Thessaloniki – Brno, let. spol. TRAVEL SERVICE (charterový let), transfer Kamena Vourla – Thessaloniki.

 

Cena

18 200.-     cena pro dospělou osobu
9 990.-       cena pro dítě 2-11,9 let (dítě musí být ubytované se 2 dosp. osobami)
650.-           cena INFANT – dítě 0-1,9 let

Cena je konečná a zahrnuje: ubytování na 10 nocí, polopenzi, leteckou dopravu Praha – Athény – Brno, transfer Brno – Praha a transfery v Řecku, letištní a bezpečnostní taxy, palivový poplatek, služby delegáta pořádající CK, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb., cvičební program
Cena nezahrnuje: pojištění léčebných výloh v zahraničí, pobytovou taxu (bude-li schválena – zákon o zvláštní pobytové taxe je schválen k 1.1.2018, ale není ještě uveden do praxe. Předběžný ceník je takový, že by za 3-hvězdičkový hotel měla taxa vycházet na 1,5 euro za pokoj/noc).

 

Přihláška

Přihlášku naleznete pod tímto odkazem “Přihláška na zájezd”

 

Cvičební program

Cvičí se 2x denně pomalé i dynamické formy – funkční trénink, posilování, overbally, pilates, medical joga, aqua aerobic aj. Cvičební program zajišťuje FITKO JANA. Pomůcky ke cvičení budou k dispozici, s sebou si vezměte pouze podložku na cvičení (karimatka, jogamatka).

 

Výlety

Čas na výlet bude také, Kamena Vourla se nachází blízko známých a atraktivních míst:
Athény (Olympijský stadion, Akropolis a Parthenon, Diův chrám, Parlament…) – 160 km, autobusový výlet
Kláštery Meteora (návštěva 2 klášterů a manufaktury na výrobu ikon) – 150 km, autobusový výlet
Delfy a Thermopyly (starověká věštírna a archeologický areál; památník a muzeum u Thermopyl + relax v léčivých horkých pramenech) – celodenní autobusový výlet
Lichadonisia (7 malých ostrůvků sopečného původu, “řecké Seychely” – raritou jsou zde žijící tuleni; koupání) – celodenní lodní výlet
Skiathos a Skopelos – lodní výlet

Na místě je také půjčovna aut a motorových loděk.

 

Součástí nabídky jsou Všeobecné a storno podmínky, které zobrazíte ZDE.