Rozvrh

Tento rozvrh je platný od 4.9.2017 - aktuální rozvrh do konce týdne naleznete v aktualitách

Informace k rozvrhu

KURZ: lekce vypsané jako "kurz" jsou koncipované jako 3-měsíční, popř. 10-ti vstupové, dle konkr. období. Na tyto lekce je nutné se přihlásit předem a rezervovat si tak místo. Platba kurzovného se hradí předem na celé období a zmeškané lekce je možné si v rámci zaplaceného období nahradit.
Výhodou kurzu je uzavřená skupina klientů, návaznost a posloupnost jednotlivých hodin a prostor pro individuální řešení problémů a tím i vyšší efektivita cvičení.

KROUŽEK: lekce pro děti vypsané na I. a II. pololetí (září - leden, únor - červen). Platba předem za celé pololetí. Zmeškané lekce je možné si nahradit v jiné lekci/kroužku.

Ostatní lekce jsou formou "open class" - platba na jednorázový vstup nebo na permanentku. Z důvodu určité kapacity sálů je nutné si místo v dané lekci rezervovat předem, a to nejpozději do 12.00 daného dne.

 

Ceník lekcí naleznete v pravém menu

 

 

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE

Nabízíme také cvičení formou individuálních lekcí / kurzů. Lekce jsou přizpůsobeny individuálně každému klientovi, s ohledem na jeho cíle, přání, zdravotní stav aj.

Nabízíme: pilates, pilates pro těhotné či po porodu, SM-systém, kompenzační a rehabilitační cvičení pro děti i dospělé, kondiční trénink (pro sportovce, při redukci váhy, pro seniory, děti aj.).

Ceník individuálních lekcí naleznete zde.

Dětský klub Fontána - KOHOUTOVICE, Stamicova 11

PoÚtStČtNe
17:00
18:00
19:00

Lekce byly ukončeny k 31.5.2017. Nové budou vypsány opět od září 2017.

 

Ceník lekcí naleznete v pravém menu

Hotel International, Husova 16, Elite wellness a fitness centrum


PoÚtStČtNe
16:00

 

Ceník lekcí naleznete v pravém menu